עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

אני אנסטסיה (שם נפוץ אני יודעת!)
אני איבתי את הסיסמה לבלוג הקודם שלי עם הסיפור "Dark fire"
לכן אני אמשיך לכתוב אותו מהבלוג הזה!!!
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
Dark fire  (11)
הודעה  (1)
ארכיון

Dark fire- פרק 39

13/12/2012 08:20
princess of darkness
Dark fire
תהיתי מה יהיה עליי בעוד שבוע..ואז שמתי לב שמישהו צופה בי מהשיחים. התקרבתי אל השיחים. 
זהיתי את העיניים האלה. אלו היו העיניים של.....

* * *
אלו היו העיניים של סטיוארט! צרחתי באימה. מקס נעמד לידי. משום מקום הופיע דרייק. 
סטיוארט יצא מן השיחים ביחד עם אמבר יולי ואפריל. "חח עכשיו הסיכויים שלכם קטנים! ערפד זאב ובת אדם. חה נראה אתכם!" צחקה אמבר. מקס תקשר איתי בטלפתיה זאבית. "איימס יש לנו את יתרון ההפתעה!" אמר מקס בתוך ראשי. "כן אבל אני לא מיומנת בכלל!" אמרתי. "תפעלי לפי הגנים והכישרון ויהיה טוב!" הוא אמר לי, ואז הוסיף "תסמכי עליי!" . מקס הפך לזאב שחור בוהק ואפל. הוא הנהן לעברי. אני הפכתי לזאבה אדומה כאש. הערפדים הופתעו. סביבי היה זוהר זהוב כסוף. "איך זה אפשרי!? ז-זאבים מ-מלכותיים נכחדו!" גמגם סטיוארט. ראיתי את הפחד בעיניו. דרייק חשף את שיניו לעבר סטיוארט. סטיוארט לא עזב את המקום. כנראה לאמבר נמאס לחכות. את המתקפה הראשונה היא כיוונה אליי. נשרטתי. הזעם בי גאה יותר ויותר כלפי אמבר. חשפתי את שיניי וקפצתי עם אמבר. 
כולם הופתעו. אמבר צרחה. ניסיתי לתפוס אותה ולקרוע אותה בשיניי אבל היא הצליחה להשתחרר. 
הם נסוגו. הפכתי לצורת האדם שלי ואיבדתי הכרה. הדבר הבא שאני זוכרת היה שהתעוררתי באוהל של דרייק כשסביבי עומדים : וונסה, אלכס, קייטי, מקס, דרייק ובלה. "מ-מה ק-קרה?" שאלתי בגמגום. "כלום איימס, חוץ מזה שאת זאבה מוצלחת מלידה" אמר מקס בחיוך. "כן את פגשת את אמבר סטיוארט יולי ונו איך קוראים לה...יש לה שם של חודש...אהה כן אפריל!" אמר דרייק. "מה!? אני נפגשתי עם סטיוארט!?" אמרתי מזועזעת לגמרי. 

עם סטיוארט, אמבר, יולי ואפריל: 
"הכול באשמתך! את כלבה סנובית!" צעקה יולי על אמבר. "ואתה סטיוארט משותק מכדי לזוז! אני זוכרת שלפני כמה זמן אתה רצית להרוג את איימי לחוש את דמה על שפתייך, ומה קרה עכשיו!? סטיוארט הגדול מפחד!?" צעקה יולי. "יולי תרגעי..." אמרה אפריל. "אבל יש משהו בדבריה ואתה יודע את זה!" זרקה אפריל לעבר סטיוארט. "שתקו! אני לא יכולה לסבול את זה!" צרחה אמבר.
13/12/2012 10:10
את עומדת להמשיך? , כי...
תמשיכי !!!!!!
Ghost Dog
15/12/2012 14:32
אהבתי.. המשך ומהר! אחרת אני אתעצבן!
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: