עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

אני אנסטסיה (שם נפוץ אני יודעת!)
אני איבתי את הסיסמה לבלוג הקודם שלי עם הסיפור "Dark fire"
לכן אני אמשיך לכתוב אותו מהבלוג הזה!!!
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
Dark fire  (11)
הודעה  (1)
ארכיון

Dark fire- פרק 40

30/12/2012 00:14
princess of darkness
Dark fire
עם סטיוארט, אמבר, יולי ואפריל: 
"הכול באשמתך! את כלבה סנובית!" צעקה יולי על אמבר. "ואתה סטיוארט משותק מכדי לזוז! אני זוכרת שלפני כמה זמן אתה רצית להרוג את איימי לחוש את דמה על שפתייך, ומה קרה עכשיו!? סטיוארט הגדול מפחד!?" צעקה יולי. "יולי תרגעי..." אמרה אפריל. "אבל יש משהו בדבריה ואתה יודע את זה!" זרקה אפריל לעבר סטיוארט. "שתקו! אני לא יכולה לסבול את זה!" צרחה אמבר.
* * *
"יאללה שקט למה מי את בכלל?! ישר קפצת על הזאבה המלכותית! סתומה! קודם היינו מנטרלים את דרייק הבוגד ומקס הגמד! ואז היה לנו סיכוי לנצח איימי עוד לא מאומנת!" צעקה יולי ומשכה את שיערה של אמבר. "אייי תפסיקי כלבה!" צרחה אמבר. אפריל ניסתה להפריד בניהן ללא הצלחה. "אולי תעזור קצת סטיוארט?!" שאלה אפריל חסרת נשימה. "מה? למה? הן יסתדרו לבד.."אמר סטיוארט והלך אל המרפסת. "פחדן!" סיננה לעברו אפריל ולבסוף הצליחה להפריד בין יולי לאמבר. "טוב מספיק!" אמרה אפריל. "אני לא מוכנה שתעשו את שטויות! אם אנחנו רוצים להשיג משהו, צריך לתכנן דברים! ובטח שלהתאמן! אז סטיוארט תזיז ת'תחת השמן שלך פעם בחיים, ואת אמבר נסיכת הנילוס את הכישלון הכי גדול שלנו את תעבדי יום ולילה. למזלך יש לך צמידי כוח ככה שתשרדי, אפילו שאני לא ממש רוצה שזה יקרה אחרי כול מה שעוללת!" אמרה אפריל והפסיקה כדי לקחת נשימה. "את יולי תלמדי לשלוט בזעם שלך. מהיום אני לוקחת פיקוד!" הוסיפה אפריל. "מה נראה ל-" התחיל סטיוארט לומר אבל אפריל הפסיקה אותו, "לא חמוד שלי
אתה עשית די והותר, איבדת את שלי אין לך מושג איפה סאלי וזאק ואתה אפילו לא יכול להשתלט על הריבים בין כולם! אז אני אנהיג מעכשיו!". 

עם איימי מקס ודרייק:
"איימי להירגע! הכול בסדר חוץ מזה שיש לי ולך שריטה פה ושם אבל בעיקרון הכול בסדר, את היית מעולה!" חייך מקס. "כן זה היה מאוד מפתיע איימס" צחקקה בלה. חייכתי. "אמ..איפה שלי?"
שאלתי. "היא הלכה לרגל אחרי סטיוארט בשבילנו הם עוד לא חושדים בה" אמרה קייטי. "אני מקווה שהיא תהיה בסדר..."אמרתי. "אמרה משהי שקודם רצתה להרוג אותה" גיחך אלכס. "טוב די תפסיק אלכס!" אמרה וונסה. "וואו איך התגעגעתי לכאב ראש הזה.." אמרתי ועצמתי עיניים. כולם צחקו ואני שמחתי כי סוף סוף האווירה הייתה משוחררת, מחשבותיי נדדו אל דרייק שישב לידי והחזיק את ידי. 
Ghost Dog
30/12/2012 03:06
גררר תמשיכי!!
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: