עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

אני אנסטסיה (שם נפוץ אני יודעת!)
אני איבתי את הסיסמה לבלוג הקודם שלי עם הסיפור "Dark fire"
לכן אני אמשיך לכתוב אותו מהבלוג הזה!!!
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
Dark fire  (11)
הודעה  (1)
ארכיון

Dark fire- פרק 41

31/12/2012 14:09
princess of darkness
Dark fire
 "טוב די תפסיק אלכס!" אמרה וונסה. "וואו איך התגעגעתי לכאב ראש הזה.." אמרתי ועצמתי עיניים. כולם צחקו ואני שמחתי כי סוף סוף האווירה הייתה משוחררת, מחשבותיי נדדו אל דרייק שישב לידי והחזיק את ידי. 
* * *
"תגידו מה עם קלואי ואמ...ג'ייק?" שאלתי. לרגע הצטערתי על כך המחשבה הזאת הכאיבה לי. כולם שתקו והפנו את מבטיהם לכיוונים שונים. "טוב אני מבינה שהם ביחד...שיהיה להם בכיף!" חייכתי חיוך מזויף. לא האמנתי למראה עיניי הם קנו את זה! חוץ מדרייק הוא סרק אותי ועיניו אמרו לי שהוא יודע שאני משקרת. "טוב אני חושב שכדי לתת לנסיכה קצת מנוחה." חייך מקס וחיבק אותי. "מקס...אני לא י-יכולה לנשום!!!" אמרתי נמעכת. "סליחה איימס!" הוא צחקק והרפה ממני. צחקתי. הם עזבו את האוהל ורק דרייק נשאר איתי. "את אולי יכולה לעבוד עליהם אבל לא עליי, אז קדימה ספרי." הוא אמר ועיניו ננעצו בי. "טוב אני לא ממש התגברתי על ג'ייק.."אמרתי והרגשתי דמעה זולגת על לחיי. דרייק ניגב את הדמעה וחיבק אותי. הלב שלי פעם מהר וחזק כול כך שחשבתי שדרייק ישמע אותו. מה קורה פה? חשבתי לעצמי, זה לא ג'ייק זה דרייק למה הלב שלי פועם כל כך מהר? הייתי המומה. "תשני נסיכה אני אלך אם את רוצה" הוא אמר בחמימות שלא אופיינית לו. "א-אתה י-יכול ב-בקשה להישאר פה איתי?" שאלתי אותו והרגשתי כיצד פניי מאדימות לאט לאט. "ברור שאני יכול נסיכה.." הוא אמר ונשכב לידי עוטף אותי בזרועותיו הקרירות והנעימות. עצמתי את עיניי ונתתי לדרייק להגן עליי. 

שעתיים אחר כך:(נקודת מבט של דרייק)
המ...היא עדיין ישנה. היא כל כך יפה כשהיא ישנה, איך ג'ייק היה יכול לוותר על אוצר שכזה? חשבתי לעצמי. נשמעו צעקות מבחוץ מיד יצאתי החוצה. הצעקות היו של וונסה וג'סטין. "הי על מה אתם רבים עכשיו?" שאלתי. "הוא טחן את כול ההמבורגרים!!!" צרחה וונסה. ג'סטין צחק וחיבק אותה. 
Ghost Dog
31/12/2012 22:19
חח מצחיק "הוא טחן את כל ההמבורגרים!!" חחחח
לייק! המשך!
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: