עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

אני אנסטסיה (שם נפוץ אני יודעת!)
אני איבתי את הסיסמה לבלוג הקודם שלי עם הסיפור "Dark fire"
לכן אני אמשיך לכתוב אותו מהבלוג הזה!!!
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
Dark fire  (11)
הודעה  (1)
ארכיון

Dark fire- פרק 42

03/01/2013 22:17
princess of darkness
Dark fire
שעתיים אחר כך:(נקודת מבט של דרייק)
המ...היא עדיין ישנה. היא כל כך יפה כשהיא ישנה, איך ג'ייק היה יכול לוותר על אוצר שכזה? חשבתי לעצמי. נשמעו צעקות מבחוץ מיד יצאתי החוצה. הצעקות היו של וונסה וג'סטין. "הי על מה אתם רבים עכשיו?" שאלתי. "הוא טחן את כול ההמבורגרים!!!" צרחה וונסה. ג'סטין צחק וחיבק אותה. 
* * *
"אוקיי..." אמרתי והתרחקתי מהם באיטיות. הסתובבתי ונתקלתי בג'ייק. "תזהר!" הוא אמר אליי בקור.
מה לעזעזל הוא רוצה ממני? "מה שתגיד" החזרתי לו באדישות מוחלטת, מנסה להסתיר את הזעם שלי. "איימי בסדר?" הוא שאאל באותו טון קפוא. "כן." עניתי לו בקצרה והתרחקתי. אני חייב למצוא את בלה! אבל איפה היא?

עם אמבר:(נקודת מבט של אמבר)
"אני שונאת את העולם הזה והחיים האלה!" צרחתי ובכיתי לתוך הכרית שלי. "למה אתה אוהב את איימי ולא אותי?" שאלתי את האוויר. אני יודעת שסטיוארט אובססיבי לגבי איימי, אבל למה דפקה איימי? נשמעה דפיקה שהרהרה את מחשבותיי. ניגבתי במהירות את הדמעות ופתחתי את הדלת. שלי עמדה שם. "היי אמבר..הי את בסדר?" היא שאלה אותי. "כ-כן אני בסדר..." אמרתי וזייפתי חיוך. אני לא יודעת עם היא קנתה את זה או לא הבעת פניה הייתה אטומה ולא הסגירה דבר. "טוב לדעת, חשבתי שאת תהיה עם סטיו...מה קורה?" היא שאלה ומבטה ננעץ בי כמו השיניים של איימי. "אהה...הוא רצה קצת...אה...מרחב! כן הוא היה צריך זמן לבד." אמרתי.
"אוקיי..." היא אמרה ויכולתי לחוש בשמץ של ספק בקולה. "ולאן את נעלמת?!" שאלתי בניסיון לשנות את הנושא. "אני...אה...שום מקום מיוחד..." היא הסתייגה. היא איבדה את  קור רוחה, משהבו מסריח קורה פה ואני הולכת לגלות מה! "טוב עם את אומרת..את יודעת איפה סאלי וזאק?" שאלתי. "אה..לא חשבתי שהם איתכם." היא ענתה לי בהיסוס קל. היא יודעת משהו שאני לא.."תגידי את יודעת איפה איימי?" שאלתי. דחקתי אותה לפינה. "לא..א-אני חי-חיפשתי אותה בשבילכם א-אמבר" היא ללא ספק הייתה מבוהלת. 
Ghost Dog
03/01/2013 22:21
לייק ענק... לייק!
Wendy
03/01/2013 22:26
נחמדD:
מותק:)
03/01/2013 22:32
מאוד יפה, אני אהבתי:)
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: